Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Wierzymy

 

że Bóg kocha każdego człowieka bez względu na to czy jest, w ludzkim rozumieniu, dobry czy też zły. Nie ma na to wpływu jego kolor skóry, płeć, religijność czy spełnienie dobrych uczynków. Wierzymy że nasze doczesne życie jest tylko kroplą w oceanie wieczności, którą Bóg ma dla każdego z nas.

 

Podstawą naszej wiary jest Pismo Święte czyli zamknięty kanon ksiąg Starego i Nowego Testamentu jako nierozerwalne i niepodważalne Słowo Boże. Biblia mówi, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo Rodz. 1:27 „(...)” W związki z tym że Bóg jest Duchem Ew J 4:24 „(...)” wierzymy, że człowiek w odróżnieniu od zwierząt został stworzony jako istota duchowa, mająca duszę tzn. intelekt, uczucia i wolną wolę mieszkającą w ciele. Wierzymy, że w konsekwencji tzw „grzechu pierworodnego” (czyli zerwaniu relacji z Bogiem poprzez nieposłuszeństwo) nasi prarodzice Adam i Ewa stracili Boży rodzaj życia czyli ich duch stał się martwy. To stało się dziedzictwem każdego człowieka przychodzącego na ten świat. Bóg poprzez cały Stary Testament zapowiada odkupienie rodzaju ludzkiego i mówi o sposobie w jaki to się dokona (np. Iz. 53).Wyświetleń: 2087

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.