Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Chrześcijańska Wspólnota Jozue

 

jest społecznością o charakterze ewangelicznym. Jesteśmy wspólnotą ludzi kochających z całego serca Boga jako naszego Ojca oraz siebie nawzajem zgodnie ze słowami 1 J 4:78 „(...)”. Naszą pasją jest ukazywanie Bożej miłości tym, którzy jej nigdy nie zaznali lub mają deficyt miłości i akceptacji w swoim życiu. Staramy się na co dzień żyć pełnią Słowa Bożego, które daje nam pełnię pokoju, radości, bezpieczeństwa oraz zdrowe spojrzenie na otaczający nas świat. W pełni szanujemy i rozumiemy tych, którzy mogą mieć inne spojrzenie na życie i wiarę. Zauważamy, że życie z wiary, tzn. całkowita ufność Bogu, jest możliwa tylko wtedy gdy doświadczamy Jego Ojcowskiej Miłości. Jesteśmy grupą ludzi o zróżnicowanym statusie społecznym, wykształceniu, wieku i o różnych doświadczeniach. To co nas łączy to wzajemny szacunek, troska o siebie nawzajem i pragnienie wspólnego szukania Boga i doświadczania Jego mocy.Wyświetleń: 2345

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.