Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten news? Zostanie on bezpowrotnie utracony.
Zawsze też możesz zaznaczyć opcję "Nie publikuj" podczas edytowania treści, przez co ten artykuł nie będzie publicznie widziany, a Ty będziesz mógł wrócić do niego później.
Informacje

Zakończenie rejestracji na Szkołę Serca Ojca

Środa, 05 Sierpień 2015, 18:24

Witamy.

 

Informujemy, że rejestracja na Szkołę Serca Ojca została zakończona. Zainteresowanie tą edycją przeszło nasze przewidywania w efekcie czego miejsca, wraz z listą rezerwową, szybko się zapełniły. Praktycznie nie ma już możliwości, żeby się dopisać na najbliższą Szkołę. Przypominamy jednak, że owe Szkoły odbywają się cyklicznie i informacje o kolejnych Szkołach tego typu znajdziecie na tej stronie: http://www.serceojca.pl/

 

Osoby, które już się zarejestrowały i nie były na liście rezerwowej prosimy o opłacenie pozostałej kwoty, jeśli do tej pory tego nie zrobiły. Pomocne informacje do wykonania przelewu znajdziecie na dole tej strony: http://zaproszenie.jozue.info.pl. Z góry dziękujemy.

 

Z Bogiem!

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.