Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten news? Zostanie on bezpowrotnie utracony.
Zawsze też możesz zaznaczyć opcję "Nie publikuj" podczas edytowania treści, przez co ten artykuł nie będzie publicznie widziany, a Ty będziesz mógł wrócić do niego później.
Informacje

Ostatnie aktualności

Niedziela, 07 Czerwiec 2015, 22:06

Ostatnio sporo się dzieje w naszym Kościele i chcemy opisać najważniejsze wydarzenia.

 

W sprawie organizowanej częściowo przez nas Szkoły Serca Ojca - informujemy, że lista uczestników została już zapełniona i od teraz wszystkie osoby, które się zgłoszą zostaną zapisane na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia miejsca na pierwszej liście osoby z listy rezerwowej zostaną zakwalifikowane do uczestnictwa.

 

Dnia 30 i 31 maja odwiedziła nas siostra Maria Dąbrowska, usługująca proroczo. Nagranie kazania z soboty zostało udostępnione na naszej stronie (można je znaleźć po prawej stronie lub w multimediach). Niestety z powodów technicznych nagranie z niedzieli nie jest dostępne.

 

Wykorzystując długi weekend oraz ładną pogodę w czwartek, 4 czerwca, zorganizowaliśmy grill / ognisko u jednej z naszych sióstr. Mieliśmy bardzo błogosławiony czas w gronie naszej duchowej rodzinki :) Galerię zdjęć z tego wydarzenia można znaleźć tutaj.

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Niedziela, godz. 10
NOWECoffee House, Czwartek, godz. 18:00
NOWEGrupa Biblijna, Piątek, godz. 19:00


Zapraszamy serdecznie każdego.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.