Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten news? Zostanie on bezpowrotnie utracony.
Zawsze też możesz zaznaczyć opcję "Nie publikuj" podczas edytowania treści, przez co ten artykuł nie będzie publicznie widziany, a Ty będziesz mógł wrócić do niego później.
Informacje

Ostatnie aktualności

Niedziela, 07 Czerwiec 2015, 22:06

Ostatnio sporo się dzieje w naszym Kościele i chcemy opisać najważniejsze wydarzenia.

 

W sprawie organizowanej częściowo przez nas Szkoły Serca Ojca - informujemy, że lista uczestników została już zapełniona i od teraz wszystkie osoby, które się zgłoszą zostaną zapisane na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia miejsca na pierwszej liście osoby z listy rezerwowej zostaną zakwalifikowane do uczestnictwa.

 

Dnia 30 i 31 maja odwiedziła nas siostra Maria Dąbrowska, usługująca proroczo. Nagranie kazania z soboty zostało udostępnione na naszej stronie (można je znaleźć po prawej stronie lub w multimediach). Niestety z powodów technicznych nagranie z niedzieli nie jest dostępne.

 

Wykorzystując długi weekend oraz ładną pogodę w czwartek, 4 czerwca, zorganizowaliśmy grill / ognisko u jednej z naszych sióstr. Mieliśmy bardzo błogosławiony czas w gronie naszej duchowej rodzinki :) Galerię zdjęć z tego wydarzenia można znaleźć tutaj.

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.