Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten news? Zostanie on bezpowrotnie utracony.
Zawsze też możesz zaznaczyć opcję "Nie publikuj" podczas edytowania treści, przez co ten artykuł nie będzie publicznie widziany, a Ty będziesz mógł wrócić do niego później.
Informacje

Szkoła Serca Ojca - 23-29 Sierpnia 2015

Poniedziałek, 02 Marzec 2015, 21:30

Szkoła Serca Ojca

DOŚWIADCZANIE MIŁOŚCI OJCA

23-29 sierpnia 2015 w Ośrodku OHP w Maryninie (k. Radzynia Podlaskiego)

 

         Z przyjemnością zawiadamiamy, że regionalna Szkoła Serca Ojca odbędzie się w ośrodku OHP w Maryninie w dniach od niedzieli, 23 sierpnia, godz.18.00 do soboty 29 sierpnia, godz.14.00. Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Cię do wzięcia udziału w Szkole!  Nasze spotkania wypełnią większość dnia. Będziemy mieli sesje poranne, popołudniowe i wieczorne. Nie będzie to konferencja, ale możliwość zanurzenia się w nauczaniu i usłudze modlitewnej poświęconej doświadczaniu miłości naszego Niebiańskiego Ojca do nas.

 

W ciągu ostatnich kilku lat wiele osób zostało dotkniętych i doświadczyło błogosławieństwa przyjęcia objawienia miłości Boga jako Ojca.

 

Szkoła jest przeznaczona dla maksymalnie 60 uczestników i daje możliwość pozostawienia nacisków i presji codziennego życia i zanurzenia się w rzeczywistość, w której  Bóg Ojciec może spotkać się z Tobą, rozmawiać z Tobą i usługiwać Ci. Możliwość spędzenia tych dni w atmosferze namaszczonego nauczania, doświadczania indywidualnej usługi modlitewnej i  poświęcania czasu jedynie Bogu, to możliwość, z którą nie można się rozminąć. Przyniesie ona prawdziwy przełom i przemianę do Twojego życia. Szkoła nie ma formatu konferencyjnego w którym można dobierać sesje w których się uczestniczy, ale wymaga pełnego zaangażowania od wszystkich i z tego też powodu ma ograniczoną liczbę miejsc, by zapewnić bezpieczne środowisko. Nie jest to wydarzenie dla dużej liczby słuchaczy. To jest czas na odświeżenie naszej duchowej kondycji, posilenie i nabranie nowych sił!

 

Koszty są następujące:

 

400zł na osobę przy rezerwacji do 30 czerwca 2015 potwierdzonej bezzwrotną zaliczką w wysokości 100zł. Późniejsze rezerwacje: 450zł, do pokrycia w całości wraz z rezerwacją. RESZTA OPŁATY MUSI WPŁYNĄĆ DO DNIA 15 sierpnia 2015.

 

Te opłaty pokrywają koszty zakwaterowania i pełnego wyżywienia na okres sześciodniowego pobytu w ośrodku. Jedyne pozostałe koszty, które pokrywają uczestnicy to koszty transportu do ośrodka.

 

Nie możemy niestety zapewnić opieki dla dzieci w czasie trwania Szkoły, z tego względu dzieci (poniżej 16 roku życia) nie mogą uczestniczyć w Szkole.

Szkoła będzie prowadzona przez Briana Hayes z Fatherheart Ministries (www.fatherheart.net) i zespół z Polski.

 

Cel Szkoły Serca Ojca

 

Najważniejszym celem "Doświadczania Miłości Ojca" jest głębokie poznanie  Jego miłości do Ciebie i przeżycie osobistego objawienia Boga jako Ojca.

 

On chce byś nie tylko wiedział o Nim. On pragnie byś znał Go mając z Nim bliską i intymną relację. On nie pragnie zaledwie intelektualnej czy teologicznej relacji z Tobą, ale pragnie Ci objawić Siebie i Swoje serce. By w Twoim życiu mogły runąć wszelkie bariery i byś mógł znaleźć się w Jego ramionach Bóg Ojciec potrzebuje Ciebie. Nie jest więc to szkoła w tradycyjnym znaczeniu tego słowa, gdzie można otrzymać wiele wiedzy, która trafia do głowy - jest to szkoła serca, gdzie Twoje serce zostanie dotknięte, rozmiękczone, uzdrowione i odnowione! Szkoła zapewni także uczestnikom gruntowną biblijną wiedzę dotyczącą objawienia Ojcowskiego Serca Boga. Bycie razem przez tak długi okres czasu pozwala na przekazanie pełnego nauczania dotyczącego bezwarunkowej miłości Boga do nas. Uczestnicy wyjadą  więc lepiej wyposażeni do zrozumienia i wyjaśnienia innym jak fundamentalne i ważne jest Ojcowskie Serce Boga.

 

Rezerwacja

Aby się zarejestrować, prosimy wypełnić ten formularz, następnie wpłacić zaliczkę na podane niżej konto.

Pytania proszę kierować pod adres serceojca.siedlce@gmail.com

Wszelkich płatności dotyczących Szkoły (zaliczka, pełna odpłatność) możesz dokonać na konto:
Chrześcijańska Wspólnota Jozue, KBwCh w Siedlcach
67 1050 1953 1000 0090 3016 1682

Podaj proszę swoje imię i nazwisko w tytule przelewu.

Jeśli masz pytania proszę skieruj je do:
 
Zdjęcie miejsca, w którym odbędzie się Szkoła Serca Ojca.

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.