Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten news? Zostanie on bezpowrotnie utracony.
Zawsze też możesz zaznaczyć opcję "Nie publikuj" podczas edytowania treści, przez co ten artykuł nie będzie publicznie widziany, a Ty będziesz mógł wrócić do niego później.
Informacje

Szkoła Serca Ojca w Radzyniu Podlaskim

Środa, 12 Listopad 2014, 23:20

W dniach 7 - 9 listopada w KChWE "Nowe Jeruzalem" w Radzyniu Podlaskim odbyła się Szkoła Serca Ojca i jak zawsze był to błogosławiony dla nas czas. Spora część naszego kościoła brała udział w tym wydarzeniu - a dla tych, których nie było osobiście, zostały udostępnione nagrania z całego weekendu.

 

Nauczania można znaleźć tutaj (na stronie owego kościoła).  Gorąco polecamy każdemu, a szczególnie tym, którzy nie poznali i nie doświadczyli miłości Boga Ojca. Jak to powiedział sam pastor Tomasz Mańko o tych nagraniach "wszelkie prawa niezastrzeżone" laugh Tak więc korzystajmy.

 

 

 

Moc błogosławieństw.

KBwCH Jozue

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.