Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten news? Zostanie on bezpowrotnie utracony.
Zawsze też możesz zaznaczyć opcję "Nie publikuj" podczas edytowania treści, przez co ten artykuł nie będzie publicznie widziany, a Ty będziesz mógł wrócić do niego później.
Zmiany na stronie

Wprowadzenie nowej strony

Niedziela, 23 Marzec 2014, 08:08

No i w końcu, ostatecznie...

...nowa strona została wprowadzona. Tak to się ona prezentuje w praktyce. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i będziecie często ją odwiedzać, bo i my zamierzamy często wprowadzać na niej coś nowego. Strona nie jest dokończona na 100%, ale jest już gotowa na tyle, by była już dostępna dla ludzi. Posiada już multimedia, czyli miejsce na kazania / filmy / muzykę / zdjęcia (wypełniane będzie z czasem), nadchodzące wydarzenia, informacje o nas i jeszcze trochę. A w planach jest dodanie: cytatów z Biblii, czytelni (a w niej świadectwa, artykuły, rozważania... itp). Oby PAN błogosławił rozwojowi tej strony oraz ich twórcom.
 

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Niech Bóg Wam błogosławi.

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.