Uwaga! Nabożeństwa nie będą się odbywać do odwołania!

Drodzy Bracia i Siostry, z uwagi na bezpieczeństwo i zalecenia władz państwowych zawieszamy wszystkie spotkania kościelne łącznie z niedzielnym nabożeństwem do odwołania. Ogłaszajmy nad nami słowa Psalmu 91 i nie ulegajmy strachowi, tylko wierzmy. Jezus jest naszą skałą zbawienia dlatego nie upadajmy na duchu. Będziemy w kontakcie. Pastor Jerzy Nieścioruk. W razie pytań proszę kontaktować się na mail jozue@jozue.info.pl.
Zapraszamy także na nasz kanał Youtube.
Dear Brothers and Sisters, due to safety and recommendations of state authorities, we withhold all church meetings, including Sunday services, until further notice. Let us proclaim the words of Ps. 91 over us and let us not give in to fear, but let us belive. Jesus is our Rock of Salvation, so let us not lose heart. We'll be in touch. Pastor Jerzy Nieścioruk. Contact mail: jozue@jozue.info.pl.
Check out our Youtube channel

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten news? Zostanie on bezpowrotnie utracony.
Zawsze też możesz zaznaczyć opcję "Nie publikuj" podczas edytowania treści, przez co ten artykuł nie będzie publicznie widziany, a Ty będziesz mógł wrócić do niego później.
Informacje

Świąteczne audycje Głosu Ewangelii w Polskim Radiu

Czwartek, 15 Grudzień 2016, 23:20

Od lat, Fundacja "Głos Ewangelii" produkuje znakomitej jakości programy
radiowe, które regularnie są nagradzane i emitowane.

 

 

W najbliższym czasie Polskie Radio wyemituje dwie audycje tej chrześcijańskiej fundacji. Będzie to okazja dla wielu osób, którzy do tej pory nie mieli okazji, aby usłyszeć o Jezusie Chrystusie i Jego mocy. Jest to także ciekawe wydarzenie dla każdego wierzącego.

 

 

Zaproszenie na reportaż Głosu Ewangelii - Opowieści Wigilijne 22 grudnia o godz. 18:15 III Program Polskiego Radia wyemituje reportaż Głosu Ewangelii pt.:"OPOWIEŚCI WIGILIJNE" - przesłanie o niezwykłej mocy Jezusa.

25 grudnia (pierwszy dzień świąt) o godz. 17:10 I Program Polskiego Radia wyemituje słuchowisko pt.: KIM ON JEST? w bardzo dobrej obsadzie m.in. Mariana Opani i Krzysztofa Stelmaszyka.

Głos Ewangelii zrobił to słuchowisko wraz z Teatrem PR. Jest to mocny przekaz Ewangelii.

Zaproszenie na słuchowisko Głosu Ewangelii - Kim On jest?

Zachęcamy do słuchania i przekazania informacji znajomym smiley

Nowe miejsce spotkań:

Siedlce, ul. 10 Lutego 15 (II Piętro)

Zobacz dojazd


Godziny spotkań:

Wszystkie spotkania zawieszone do odwołania.

Na tą chwilę nie dodano żadnych zbliżających się wydarzeń.